V době Ježíšově žila v Římě pod jménem Joana de Cusa jako manželka správce Antipase, který neměl zájem o duchovní pokrok a nepřijal učení Mistra. Pro nepochopení jejího manžela jí Ježíš poradil, aby Ho následovala z jisté vzdálenosti. Roku 68 po K. Byla upálena se synem a více než 500 Křesťany. Plameny velikého ohně bylo osvětleno celé město.

Žila též v době sv. Františka z Assisi.

V roce 1651 se znovuzrodila v San Miguel Nepantla v Mexiku se jménem Juana de Asbaje y Remirez de Santillana. Po vstupu do kláštera obdržela jméno Soror Juana Inez de la Cruz.

Ve své poslední reinkarnaci žila ve městě Salvádor ve státě Bahia v Brazílii, kde se narodila 11. prosince 1761. Ve věku 21 let vstoupila do kláštera Lapa a obdržela jméno Joanna Angélica de Jesus. V roce 1815 se pro své zásluhy stala abatyší. Byla usmrcena, když hájila klášter.

V duchovním světě pracuje pro pokrok lidstva. Stala se duchovní vůdkyní média Divalda Pereiry Franca, jehož prostřednictvím již napsala mnoho krásných knih se vznešenými a tomuto světu prospěšnými tématy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *