Verein für spiritistische Studien Allan Kardec Wien a Skupina Allan Kardec Praha Vás zvou na 6. přednášku z cyklu Spiritualita a zdraví

Andrei Moreira

VLIV NAŠICH MYŠLENEK NA ZDRAVÍ A NA NEMOC

Dr. Andrei Moreira je lékař se zaměřením na homeopatii. Vystudoval lékařskou fakultu Federální univerzity v Minas Gerais, a zde získal i svoji specializaci.
Od roku 2007 je prezidentem lékařsko-spiritistické společnosti Minas Gerais, kde se asi 100 stálých zaměstnanců podílí na denních aktivitách. Tato společnost se snaží o integraci zdraví a spirituality s teoretickými a praktickými činnostmi různých druhů klinické a duchovní péče určené pro obyvatelstvo.
Spiritistou je od 17 let. Je aktivní jako médium psychografie a psychofonie na spiritistických setkáních disobse společnosti AME Minas Gerais, která se konají ve Spiritistické nemocnici André Luiz. Je ředitelem a vydavatelem nakladatelství Ameeditora, které se specializuje na šíření Spiritismu. Jako řečník pořádá konference a semináře v Brazílii a v zahraničí ve snaze o rozvoj spiritismu.
Je autorem knih: “Léčba a sebeléčba – dle lékařsko-spiritistické vize”, “Homosexualita z pohledu nesmrtelného ducha”, “Svět papírových panenek”, “Tajuplná zahrada”, “Sebeláska a jiné síly duše” napsaných za inspirace duchem Dias da Cruz. Je spoluautorem knihy: “Zdravý člověk – nová vize”. Všechny jeho knihy byly vydané nakladatelstvím Ameeditora.
Do České republiky přijede poprvé.

Přednáška se bude konat 6.3. 2014 od 18:00 do 20:00 v sále 418 na obvyklé adrese Novotného lávka 5, Praha 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *